حضور ۱۴۰ آتش نشان به همراه ۳۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت در نمایشگاه کتاب
حضور ۱۴۰ آتش نشان به همراه ۳۹ دستگاه خودرو و موتور سیکلت در نمایشگاه کتاب

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، گفت: همانطور که اطلاع دارید سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از فردا آغاز به کار خواهد کرد. وی افزود: سازمان آتش نشانی شهر تهران برای تأمین ایمنی این نمایشگاه حضوری کامل داشته و علاوه بر تمام ایستگاه‌های شهر که مثل همیشه در آماده باش کامل هستند در داخل محوطه مصلی نیز مستقر خواهد بود.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، گفت: همانطور که اطلاع دارید سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از فردا آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: سازمان آتش نشانی شهر تهران برای تأمین ایمنی این نمایشگاه حضوری کامل داشته و علاوه بر تمام ایستگاه‌های شهر که مثل همیشه در آماده باش کامل هستند در داخل محوطه مصلی نیز مستقر خواهد بود.

ملکی گفت: آتش نشانان با ۱۷ دستگاه خودرو سنگین، ۱۷ موتور سیکلت، ۴ دستگاه خودروی سبک، یک دستگاه خودروی تخصصی نجات و یک دستگاه تانکر آب در قالب ۶ کانکس که یکی از این کانکس‌ها آموزشی و سایرین با کاربری عملیاتی است در ۱۳ نقطه از نقاط مختلف نمایشگاه مستقر خواهند شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: ۱۴۰ نفر از آتش نشان تخصصی و ۱۵ نفر داوطلب به صورت روزانه در این نمایشگاه از زمان شروع ساعت بازدید تا دو ساعت پس از اتمام زمان بازدید حضور دارند.

وی گفت: ۲۴ نفر از آتش نشانان به صورت شبانه روزی در کانکس‌ها مستقر هستند و باقی نفرات به صورت روزانه در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

ملکی افزود: از هموطنان و غرفه داران می‌خواهیم که با توجه به وجود حجم زیادی از کاغذ در نمایشگاه اصول ایمنی را رعایت کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: البته پیش از آغاز به کار نمایشگاه از بخش‌های مختلف نمایشگاه بازدید شده و اصول ایمنی به غرفه داران آموزش داده شده است اما باز هم هموطنان و بازدید کنندگان باید مراقب بوده و از روشن کردن فندک و کشیدن سیگار خودداری کنند.

  • نویسنده : خبرنگار عملیاتی ورزشی
  • منبع خبر : ذاکر نیوز