رقابت کشتی گیران آتش نشان در مسابقات داخلی سازمان آتش نشانی تهران
رقابت کشتی گیران آتش نشان در مسابقات داخلی سازمان آتش نشانی تهران

شكرانه مهربانی با اشاره به برترین های این مسابقات، اضافه کرد: در وزن 65 تا 70 كیلوگرم: پژمان جور بنیان از منطقه 4 عملیات نفر اول، محمد سید عزیزی از منطقه 8 عملیات نفر دوم و حسین رشیدی از منطقه 7 عملیات این سازمان نفر سوم شدند.

مسابقات کشتی کارکنان سازمان آتش نشانی تهران با شرکت ۳۰ کشتی گیر آتش نشان در سالن كشتی حمید سوریان واقع در شهر ری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفتم مهر روز آتش نشان و به همت واحد تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران با حضور کشتی گیران آتش نشان روز گذشته برگزار شد.
در این مسابقات، کشتی گیران از ایستگاه ها و حوزه های مختلف سازمان آتش نشانی در ۵ وزن مختلف به مدت یک روز بر روی تشک سالن حمید سوریان درمجموعه ورزشی مقدم واقع در شهر ری با یکدیگر به رقابت پرداختند.
بر اساس این گزارش، ولی الله شکرانه مهربان فرمانده ایستگاه
 ۲۲ آتش نشانی تهران كه مسئولیت برگزاری این مسابقات را بر عهده داشت، دراین باره گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته از طریق حوزه آموزش و تربیت بدنی این سازمان، این مسابقات به صورت دوره ای برگزار شد كه در نهایت پس از برگزاری ۴۰ مسابقه، نفرات برتر این دوره از مسابقات تعیین شدند.
وی افزود: ۳۰ نفر از كاركنان سازمان آتش نشانی تهران بعد از وزن كشی در ۵ وزن ۶۵ تا ۷۰ كیلوگرم، ۷۴، ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ كیلوگرم و پس از قرعه كشی به صورت دوره ای با یکدیگر کشتی گرفتند.
شكرانه مهربانی با اشاره به برترین های این مسابقات، اضافه کرد: در وزن ۶۵ تا ۷۰ كیلوگرم: پژمان جور بنیان از منطقه ۴ عملیات نفر اول، محمد سید عزیزی از منطقه ۸ عملیات نفر دوم و حسین رشیدی از منطقه ۷ عملیات این سازمان نفر سوم شدند.
وی اظهار داشت: در وزن ۷۴ كیلوگرم: مصطفی شیخ چلندر از منطقه ۳ عملیات نفر اول، صادق صفری و جهانگیر ترك نواز از منطقه ۴ عملیات نفر دوم و سوم، در وزن ۸۶ كیلوگرم: علی خیری از منطقه ۷ عملیات نفر اول، رسول صابری از منطقه ۵ عملیات نفر دوم و میلاد حبیب پور از منطقه ۱ عملیات نفر سوم، در وزن ۹۷ كیلوگرم: خالد نورسی از منطقه ۸ عملیات نفر اول، رضا باقرزاده از منطقه ۷ عملیات نفر دوم و رضا سیفی از منطقه ۳ عملیات نفر سوم ودر وزن ۱۲۵ كیلو گرم نیز: داود جنگی از منطقه ۷ عملیات نفر اول، میثم قیابیگی از منطقه ۸ عملیات نفر دوم و صابر صفایی از منطقه ۴ عملیات نفر سوم شدند.
مسئول برگزاری این مسابقات درادامه تصریح کرد: دراین مسابقات به صورت گروهی نیز تیم منطقه ۷ عملیات به مقام اول، تیم منطقه ۸ عملیات به مقام دوم و تیم منطقه ۴ عملیات به مقام سوم دست یافتند كه طی مراسمی به نفرات برتر این مسابقات توسط مسئولین معاونت آموزش و تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران و همچنین مسئولین منطقه هفت عملیات جوایز نقدی و لوح قهرمانی اهدا شد.
شکرانه مهربانی در پایان ضمن قدردانی از هیئت كشتی شهر ری برای برگزاری این دوره از مسابقات که در سطح كیفی بالا انجام گرفت، از حضور جوانان جویای نامی كه در این مسابقات برای اولین بار خوش درخشیدند تقدیر و تشكر كرد.
  • نویسنده : خبرنگار عملیاتی ورزشی
  • منبع خبر : 125.ir