نامگذاری یک معبر در شهرری به نام شهید آتش نشان
نامگذاری یک معبر در شهرری به نام شهید آتش نشان

این پلاک کوبی طبق مصوبه صد و سی و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تهران مورخ سه شنبه 27 فروردین 1398 انجام شد . این مصوبه در پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران به نشانی : http://shora.tehran.ir قابل دسترسی است.

به گزارش خبرنگار عملیاتی ورزشی به نقل از خبرگزاری بسیج: مراسم نصب پلاک یکی از معابر منطقه ۲۰ به نام شهید آتش نشان “شهید آتش نشان بهنام میرزاخانی” با حضور مدیران شهری این منطقه انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰؛ به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، مراسم پلاک کوبی معبر به نام شهید آتش نشان بهنام میرزاخانیبا حضور شهردار ناحیه ۲، خانواده شهید و تعدادی از آتش نشانان انجام و کوچه چهارم حسینی حدفاصل خیابان گل ها تا خیابان شهید مصطفی خمینی به نام این شهید فداکار مزین شد.
بابک جعفری شهردار ناحیه ۲ منطقه ۲۰ شهادت را توفیق ارزشمندی برشمرد و گفت: شهادت بالاترین پیروزی در زندگی است که این مهم شامل شهید میرزاخانی شد و خانواده این شهید نیز شامل اجر و پاداش صبر بر این اتفاق می شوند.
جعفری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حمایت از خانواده های معزز شهدا را از مهمترین اولویت های مدیریت شهری و نام گذاری معابر به نام شهدا را در راستای ادای دین به آنان عنوان کرد.
در مراسم پلاک کوبی معاون توسعه منابع انسانی، رئیس روابط عموم، مسئول ایثارگران منطقه ۲۰،شهردار و مدیران ارشد شهرداری ناحیه ۲ منطقه ۲۰ و اعضای شورایاری حضور داشتند.
این پلاک کوبی طبق مصوبه صد و سی و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تهران مورخ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ انجام شد . این مصوبه در پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران به نشانی : http://shora.tehran.ir قابل دسترسی است.
  • نویسنده : خبرنگار عملیاتی ورزشی
  • منبع خبر : بسیج نیوز