با همکاری هیئت تیراندازی با اداره اموزش و تربیت بدنی و انجمن ورزشی آتشنشانان استان البرزیکدوره مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی در فاصله 10 متر برای آتشنشانان کرج در دو بخش آقایان و بانوان برگزار گردید.

برگزاری مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی ویژه آتشنشانان کرج

با همکاری هیئت تیراندازی با اداره اموزش و تربیت بدنی و انجمن ورزشی  آتشنشانان استان البرزیکدوره مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی در فاصله ۱۰ متر برای آتشنشانان کرج در دو بخش آقایان و بانوان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار عملیاتی ورزشی:در مصاحبه با روح الله محمدی مسئول  انجمن ورزشی آتشنشانان استان البرز این دوره از رقابتها به مناسبت هفته دفاع مقدس و ۷ مهر روز آتشنشان بین ۴۰ نفر از آتشنشانان برگزیده آقا و بانو کرج برگزار گردید.که نفرات برتر به ترتیب مقام معرفی شدند.

نتایج آقایان

مقام اول       جواد محمدی

مقام دوم       حمید نوروزی

مقام سوم      مهدی سمیعی

نتایج بانوان

مقام اول      منصوره جوانمرد

مقام دوم      سمانه فیض آبادی

مقام سوم    شبنم عسگری

 

وی همچنین از حضور معاونین و مسئولین ایستگاه ها و ریاست سازمان که استقبال خوبی از این مسابقات انجام دادند تقدیر و تشکر نمود.

سایت تخصصی عملیاتی ورزشی آتشنشانان ایران

همچنین روح الله کبیری رییس اداره آموزش و تربیت بدنی از زحمات و پیگیریهای ریاست سازمان جناب آقای محمد یساولی و رییس هیئت تیراندازی سرکار خانم کشاورز تقدیر و تشکر کرد و خواهان ادامه همکاریها فی مابین سازمان و هیئت تیراندازی شد.

سایت تخصصی عملیاتی ورزشی آتشنشانان ایران

  • نویسنده : خبرنگار عملیاتی ورزشی
  • منبع خبر : Firesport.ir