تیم امدادی آتش نشانی اصفهان در خرم‌آباد خوش درخشیدند
تیم امدادی آتش نشانی اصفهان در خرم‌آباد خوش درخشیدند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اصفهان: اکیپ اعزامی نیروهای آتش‌نشان و خدمات شهری شهرداری اصفهان برای کمک به مناطق سیل زده خرم آباد در انجام ماموریت خوش درخشیدند و عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشتند.

به گزارش سایت عملیاتی ورزشی آتشنشانان ایران به نقل از سایت شهرداری اصفهان،مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: اکيپ اعزامي نيروهاي آتش‌نشان و خدمات شهري شهرداري اصفهان براي کمک به مناطق سيل زده خرم آباد در انجام ماموريت خوش درخشيدند و عملکرد خوبي از خود بر جاي گذاشتند.

 محسن گلابی اظهار کرد: دو اکیپ آتش‌نشانی در زیرگذرهای اصلي شهر خرم آباد مستقر و اولويت فعاليت آنها تخليه آب زيرگذرها بود که با موفقيت آب سه زيرگذر اين شهر تخليه شد.

وی افزود: تا کنون بیش از ۴۵۰ باب منزل مسکونی شهر خرم‌آباد از آب تخلیه شده و مردم به منازل خود راه پیدا کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصريح کرد: مسئولان و مردم شهر خرم آباد از عملکرد تيم اعزامي شهرداري اصفهان نهايت رضايت و تشکر را داشتند.

وی با بیان اینکه اکیپ های ترابري شهرداري اصفهان اعم از لودر، کاميون و تانکرهاي آب عمليات‌هاي عمراني، لايروبي و خاکريزي را در شهر خرم آباد به اتمام رساندند گفت: در حال حاضر فعاليت اكيپ اعزامي شهرداري اصفهان در شهر خرم آباد پايان يافته و منتظر هستند تا راه‌هاي مواصلاتي شهرهاي «معمولان» و «پلدختر» باز شود تا براي امدادرساني به اين شهرها اعزام شوند.

گلابی به فعالیت شب گذشته نیروهای آتش نشانی در شهر اصفهان اشاره و تصريح کرد: شامگاه چهاردهمين روز از فروردين ماه سال‌جاري توسط مسافران نوروزي در کمپ گردشگري فدک ۶۰ چادر، در ورزشگاه سپاهانشهر، ۳۹ چادر در سالن ورزشي دانشگاه فرهنگ و هنر و ۵۲ چادر برپا شد.

مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه شب گذشته ۱۳ مورد حادثه در سطح شهر رفع خطر و پنج مورد حريق اطفاء شده است، گفت: شامگاه گذشته در سطح شهر تعداد ۱۰ دستگاه خودروي آتش نشاني مستقر بود.

لینک اصل محتوا در شهرداری اصفهان

  • نویسنده : خبرنگار عملیاتی ورزشی
  • منبع خبر : سایت شهرداری اصفهان