معرفی تیم عملیاتی ورزشی آتشنشانی شهر رشت
معرفی تیم عملیاتی ورزشی آتشنشانی شهر رشت

از دیگر بازیکنان خوب و با تجربه رشت میتوان به طالب علیخانی مرد تمام نشدنی رشتیها اشاره کرد که با وجود ورود به سن 40 سالگی همچون یک جوان همچنان میدرخشد.همچنین در این سالها حسین تقی زاده،محسن رادمند،بهنام آفرین زاد،عارف علی،مسعود فرصتی فر،احمد جمالی،افشین نیکنام،میلاد محمدی،و ....نام برد .

به گزارش خبرنگار عملیاتی ورزشی:با شکل گیری تیم ملی عملیاتی ورزشی آتشنشانان ایران شهر رشت همواره صاحب یک نماینده با کیفیت به نام محمد علیزاده بوده است.

او از سال ۸۲ تا سال ۸۷ شمسی همواره عضو تیم ملی بوده و دارای رکوردهای خوبی در رشته ۱۰۰ متر ۱۶/۵۰ در رشته برج ۱۵/۳۲ و در ایتم ۴در۱۰۰ متر امدادی به همراه تیم ملی ایران با رکورد ۵۵/۹۰ ودر آبرسانی با رکورد ۳۰/۹۰ و کسب مدال طلای آتشنشانان جهان بوده است.

علیزاده همواره مرد اول رشتیها در ادوار مسابقات عملیاتی ورزشی بوده است چه در دوران ورزشی و چه حال که در نقش مربیگری ایفای نقش میکند.

تیم عملیاتی ورزشی رشت در سال ۱۳۹۰ توانست به عنوان میزبان و در حضور تیمهای پرقدرتی همچون کرج،قزوین،مشهدو..در روز آخر با اختلافی کم در مصاف با تیم قدرتمند  کرج به عنوان قهرمانی دست پیدا کند و بهترین عملکرد خود را در این سالیان به نمایش بگذارد.

از دیگر بازیکنان خوب و با تجربه رشت میتوان به طالب علیخانی مرد تمام نشدنی رشتیها اشاره کرد که با وجود ورود به سن ۴۰ سالگی همچون یک جوان همچنان میدرخشد.همچنین در این سالها حسین تقی زاده،محسن رادمند،بهنام آفرین زاد،عارف علی،مسعود فرصتی فر،احمد جمالی،افشین نیکنام،میلاد محمدی،و ….نام برد.

در پایان هم نمیتوان از نام محمد علی صولتی سرپرست خستگی ناپذیرشان گذشت.

سایت تخصصی عملیاتی ورزشی آتشنشانان ایران آرزوی موفقیت برای تیم عملیاتی ورزشی شهر رشت را دارد.

  • نویسنده : خبرنگار عملیاتی ورزشی
  • منبع خبر : Firesport.ir