معرفی تیم عملیاتی ورزشی آتشنشانی شهر مشهد
معرفی تیم عملیاتی ورزشی آتشنشانی شهر مشهد

به گزارش خبرنگار عملیاتی ورزشی :شهر مشهد را میتوان به همراه چند شهر دیگر از جمله کرج و تهران پیشرو و یک قدرت در مسابقات عملیاتی ورزشی همواره دانست. شهری که در آن با رشد بازیکنانی همچون مرتضی پوستچی،مهدی وجدانی و محمد پارسا که در سال ۸۴ این سه تن به استخدام آتشنشانی تهران درآمدند […]

به گزارش خبرنگار عملیاتی ورزشی :شهر مشهد را میتوان به همراه چند شهر دیگر از جمله کرج و تهران پیشرو و یک قدرت در مسابقات عملیاتی ورزشی همواره دانست.

شهری که در آن با رشد بازیکنانی همچون مرتضی پوستچی،مهدی وجدانی و محمد پارسا که در سال ۸۴ این سه تن به استخدام آتشنشانی تهران درآمدند شناخت.

از دیگر بازیکنان سرشناس شهر مشهد میتوان به علی جعفری،رضا حسن زاده ،محمد اسلامی شجره،حجت زنبیل باف، جواد مرغشی،رسول کارگری،، سعید موسوی،جواد سبحانی،به سرپرستی محمد اخترشناس اشاره کرد.

مشهد در سال ۷۸ وارد عرصه مسابقات گردیده و همواره به عنوان یکی از بهترینها مطرح بوده است.بهترین رکورد ۱۰۰ متر ایران با زمان ۱۶/۰۴ که در مسابقات جهانی سال ۲۰۰۸ بلغارستان بدست آمد در اختیار جواد مرغشی میباشد.

محمد اسلامی هم در رشته صعود از برج و ۱۰۰ متر رکوردهای خوبی از خود بجا گذاشته است.اما نقطه بدشانسی های مشهد رامیتوان در ۴در۱۰۰ متر امدادی و آبرسانی دانست که علی رقم بالا بودن پتانسیل تیمشان همواره با بد شانسی روبرو بوده اند.

محمد اسلامی را میتوان به همراه جواد مرغشی پرافتخار ترین ورزشکاران عملیاتی ورزشی مشهد در سطح کشور دانست.این دو بارها توانسته اند در رشته های انفرادی عناوین مختلف کشور را برای آتشنشانی مشهد کسب کنند.بهترین رکورد ۱۰۰ متر اسلامی ۱۶/۴۵میباشد و بهترین رکورد برج ۱۵٫۴۰میباشد.

علی جعفری با رکورد ۱۰۰ متر ۱۶/۲۹ که در سال ۲۰۰۶ تهران بدست آمد هم با سابقه ترین ورزشکار مشهدیها در مسابقات عملیاتی ورزشی میباشد مردی که شاید تا ۳ سال آینده بازنشسته شده و سازمان را ترک کند.

البته در کنار تمام این موفقیتها نمیتوان زحمات و پیگیریهای محمد اخترشناس سرپرست با سابقه تیم مشهد را کتمتن کرد و از کنار آن به راحتی گذشت.

سایت تخصصی عملیاتی ورزشی آتشنشانان ایران آرزوی موفقیت برای تیم مشهد را دارد.

  • نویسنده : خبرنگار عملیاتی ورزشی
  • منبع خبر : Firesport.ir